Lietuvos Lancia Klubas

Lancia gerbėjų klubo forumas
Dabar yra 2019 Rgp 18 20:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: kodel mes cia?
StandartinėParašytas: 2010 Geg 30 14:53 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

sveiki visi. noriu uzduoti visiems be isimties viena klausima ir galbut atvirai padiskutuoti apie tai, KOKIU TIKSLU KIEKVIENAS IS MUSU CIA ATEJO. butu labai malonu,kad kiekvienas pasisakytu ka jam reiskia buvimas sioje erdveje ir kokiu tiklsu vedamas jis cia atsirado ir ko tikisi is klubo veiklos,taip pat ka gali pasiulyti klubui. dekui.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: kodel mes cia?
StandartinėParašytas: 2010 Geg 30 16:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

man asmeniskai tai netik patiko masina o i kluba praplest akirati daugiau pazystamu daugiau draugu

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Geg 30 16:41 
Atsijungęs

:D Sveiki, na as galiu atsakyti taip i si klausima: LANCIA vienas retesniu modeliu, ir tikrai ja vairuojantys zmones zino apie ja daug daugiau negu eilinis Lietuvos pilietis, ir todel as cia, kad galeciau gauti info, ar ja pasidalinti su tokiais pat salyginai ,,pamisusiais,, ......

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Geg 30 18:22 
Atsijungęs

perkeliau tema... nes ne vietoje parasyta.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Geg 30 18:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

labai paprasta. atejau i foruma, kad nuspikirti Lybra, t.y. suzinoti info, susitikti su jau turinciais (turejusiais) lybras. gavau info. pasidomejau ir pats. nusipirkau. per ta laika susipazinau su tam tikrais pilieciais. su jais palaikau rysi. ir kol kas daugiau perspektyvu cia nematau.. pasakysiu kodel. realiai daugiau sitas klubas vargiai ar plesis. isliks panasus ir manau gana pasyvus. pasyvymas isliks, nes entuziastu nera tiek daug kaip ir paciu lanciu. kas bendrauja tarpusavy, manau bendraus ir toliau (nebutinai forume), kartais susibegdami i didesni meet'a (kurie irgi vos vos gyvi), o kas neprisijunge, tai ir neprisijungs. tokia realybe. nesiples, nes paprasciausiai lanciu tikrai nedaugeja - jos nyksta. senieji modeliai sensta ir nyksta. kas dar restauruoja, valio. kiti greitu metu taps donorais. is naujesniu galetu gelbeti Lybra, bet.. ne visiems ji skirta. be to ir pagaminta ju ne tiek daug. juo labiau ne gelbetojas yra thesis.. gal kada prasimus naujoji Delta, bet dar bent keliu metu tam reikia. tad siuo metu per daug nieko nesitikiu is sio klubo. is esmes dziaugiuosi, kad toks yra ir dar laikosi po turputi. veikia pakurtas forumas, kuris suteikia info retiems naujokams ir duoda erdves pasipykti (kartais juoko forma) seniesiems forumieciams.
zinoma, man paprasciau taip kalbet, nes esu giminingo klubo narys - lietuvos alfa romeo klubas. tad plesytis tarp abieju klubu tikrai neturiu jokio noro, todel ir lanciu klubui jokiu reikalavimu nekeliu ir negaleciau kelti, nes kaip minejau tiesiog dziaugiuosi, kad toks dar is vis yra ir bando skleisti italisku automobiliu dvasia tarp automobilistu. man to pakanka.
tikiuosi nieko neizeisiu tokiom kalbom, bet man taip atrodo stebint is sono.
sekmes!

Fiat Bravo 1.4 tjet '08
Alfa Romeo 156 sw 1.8 ts '03

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Geg 30 21:42 
Atsijungęs

nuo mazu dienu domiuosi autosportu. teko vaziuot su vw golf, su lada 2108 ir t.t. netycia susipazinau su lancia...... siai dienai nenoreciau kito automobilio savo autokroso varzyboms =D> labai noreciau kiekvienose varzybose atstovaut LANCIA KLUBA bet kadangi klubo valdybai i tai nusispjaut tai as jau berniukas is kaimo nieko cia ir nepadarysiu :(

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Geg 30 22:34 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

AleX rašė:
perkeliau tema... nes ne vietoje parasyta.

tai pats cia tik tam? :(

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Geg 30 23:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Nezinau ar kam idomi nuomone, bet.. Asmeniskai man, turiu antra Kappa. Pirma buvo sedanas. Ir ois 100 zmoniu, draugu, pazistamu ir tt 90-iai irodziau kad kainos ir kokybes santykis Lietuvoje butent siai masinai yra vienas geriausiu. Paciam tevas ipirso sita marke. As buvau pries. Dabar vairuoju Justo Kappa. Jauciuosi kaip jaunavedys :]] sita Lancia yra kosmine. Kappa coupe turbo yra daugiau negu masina. Tai yra stilius isskirtinumas ir tikrai jums lancios myletojams nera ka pasakot apie sita modeli nes patys jus zinot. Sioje markeje as radau save. O butent mano posakis priesingos lyties atstovems yra toks: "Jei sioje zemeje nebutu jusu - moteru, merginu, paneliu, susituokciau su automobiliu (ir tikrai su savo coupe;]] ) taip kad man sis forumas yra, tokiu kitokiu zmoniu susiburimas, kurie nevertina W raides ant groteliu, kurie matoje automobilyje daugiau negu eilinis pilietis, kurie gali uzstot savo italiska nuomone pries dauguma vokieciu fanu ir tt :) Mano nuomone, sis forumas yra kuklaus Lancia klubo, gerbeju, megeju, besidominciu ir prijaucianciu susiburimo vieta. Ir nereikia daryt jokiu isvadu ar mes gyvensim ar negyvensim, ar masinos liks donorais ar toliau vaziuos. Taip kad patys zinom, kad mus cia surinko zodis Lancia ir italiskas automobiliu temperamentas. Visiems linkiu neprarast savo nuomones, pilkoj volksvagenu visuomejei;] ir sekmes su savo italiuksciais ;]

Looking for Thesis:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Geg 31 08:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Zyga rašė:
Nezinau ar kam idomi nuomone, bet.. Asmeniskai man, turiu antra Kappa. Pirma buvo sedanas. Ir ois 100 zmoniu, draugu, pazistamu ir tt 90-iai irodziau kad kainos ir kokybes santykis Lietuvoje butent siai masinai yra vienas geriausiu. Paciam tevas ipirso sita marke. As buvau pries. Dabar vairuoju Justo Kappa. Jauciuosi kaip jaunavedys :]] sita LANCIA yra kosmine. Kappa coupe turbo yra daugiau negu masina. Tai yra stilius isskirtinumas ir tikrai jums lancios myletojams nera ka pasakot apie sita modeli nes patys jus zinot. Sioje markeje as radau save. O butent mano posakis priesingos lyties atstovems yra toks: "Jei sioje zemeje nebutu jusu - moteru, merginu, paneliu, susituokciau su automobiliu (ir tikrai su savo coupe;]] ) taip kad man sis forumas yra, tokiu kitokiu zmoniu susiburimas, kurie nevertina W raides ant groteliu, kurie matoje automobilyje daugiau negu eilinis pilietis, kurie gali uzstot savo italiska nuomone pries dauguma vokieciu fanu ir tt :) Mano nuomone, sis forumas yra kuklaus LANCIA klubo, gerbeju, megeju, besidominciu ir prijaucianciu susiburimo vieta. Ir nereikia daryt jokiu isvadu ar mes gyvensim ar negyvensim, ar masinos liks donorais ar toliau vaziuos. Taip kad patys zinom, kad mus cia surinko zodis LANCIA ir italiskas automobiliu temperamentas. Visiems linkiu neprarast savo nuomones, pilkoj volksvagenu visuomejei;] ir sekmes su savo italiuksciais ;]

Labai panasiai noriu parodyti zmonems kad nevien golpai audzi ir bnv egzistuoja. Zmones juokiasi kai paklausia kad vairuoju Lybra,nes dar nera girdeje,o ka girdeje tai nera is geruju. Bet kai pavaziuoja pamato pasedi ir pasidomi ju nuomone pasikeicia. As to noriu visu italisku auto labui,panaikinti senuosius stereotipus. Dar tai kad zmones vairuojantys tokius auto yra skirtingi,idomus ir smagu su tokiom personom pabendrauti :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Geg 31 09:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

kas nenores matyti italo, tas ir nematys ir neklausys kaip ir kas su juo yra. nes visokiu zmoniu yra ir visokiu reikia. kazkaip kritiskai ziurit i kitas markes. atvirksciai - dziaukites, kad tokiu yra, nes priesingu atveju visi butu pilki. yra populiariausi, praktiskiausi, sirdziai mieliausi, slyksciausi ir visokie kitokiausi modeliai - bukim tolerantiski ;)
daznas gamintojas dazniausiai turi ne vien pilkai masei skirta produkta, bet ir kokia nors specialia versija, kuri, pripazinkit, traukia aki ir virpina nora isbandyti ar pasvajoti apie tokia. nors sveiku protu suvokdamas ir nebudamas entuziastas tikrai jos nepirktum (ar greiciau neipikrum ir neislaikytum, o be to ir poreikis ribotas). na tarkim nissan. visi modeliai gan pilki, bet... yra 300 zx, skyline.. juk ne visai kasdienai skirtos masinytes, bet pamacius.. =P~
as seniai nustojau aiskint kas per daiktas yra italas. na nebent tiesiai ir paprastai klausia "ar gera Lybra"? taip, sakau gera. puikiai vaziuoja, gerai traukia. pasiziuri, pritaria (neaisku ka mastydami) ir toliau bruzina golpa. neseniai vienas draugas pripazino, kad pavydi mano pasirizimo vazineti su italu.. paziurejo, pavarvino seile i mano 156 SW.. tada paziurejo i savo golpa ir atsiduso. bet ir toliau su juo vazines. taip jau buna.
o kai girdziu, kad peza mano kaimyno brolio puseseres draugo pusbrolis sake.... tada tiesiog patyliu. palinksiu galva ir tikrai nekrentu ant begiu irodinedamas, kad minetas asmuo buvo neteisus. tiesiog priimu kaip normalu reiskini. juk pvz net ir siuo momentu nepirkciau thesis ar 166, nes zinau, kad su jom buna nemazai niuansu (daugiau, nei su kitais italais). siuo metu man to nereikia kaip ir kokio pezo..

Fiat Bravo 1.4 tjet '08

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Geg 31 13:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Na as cia atsiduriau is esmes noredamas patarti kitiems tais klausimais kuriuos pats per netrumpa laika eksploatuojant Lancia automobilius jau buvau issprendes, bei rasti viena kita atsakyma i mane dominancius klausymus. Klausymas sios diskusijos dalyviams, o kaip jus ziurite i neypatinga sios markes masinu patikimuma, salyginai dideli nuvertejima ir sunkia relizacija?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Geg 31 19:11 
Atsijungęs
Valdybos pirmininkas
Vartotojo avataras

Pries beveik 5 metus mane sudomino Dedra turbo modelis savo techniniais sprendimais. Atsiradau cia, nes buvo reikalinga info apie ta modeliuka. Suradau bendraminciu! Per tuos keleta metu daug nuciupinejau Dedros ir galejau, galiu, galesiu pateikti apie ja ivairios info. Aisku modelis paseno ir gal but niekam to nereikes :lol: Kai galejau, dalyvavau klubo aktyvioje veikloje, buvo super :wink: Baigsis permainu metas, manau, pasijungsiu labiau nei forume.
Smagu matyti, kad yra prisijungusiu jau nemazai virtualiu dalyviu. Tiek, kad nera tiek aktyviu, kad galetu klubas galingai islysti i viesuma. Manau aktyvumo per prievarta neiskalsim :idea:

Atsakant i Da Chieso klausima, vargiai ar pirkciau brangu itala, nes butu gaila isleisti kruva pinigu i ora.. :(

Ir tolerancijos kitiems gamintojams, ne visada isplaukia ju populiarumas del inercijos.. Kiti gamintojai turi taip pat geru super duper modeliu, o mes turim Lancia, kuri nuo 99m neturi "karstu" modeliu...

MB B200 šeimyninis

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Geg 31 19:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

gal man pasiseke, bet su italu pardavimai neturejau bedu. pasivezenes 1.5 metu pardavinejau AR 156. pardaviau, jei gerai pamenu per 2-3 savaites. uz ta pacia kaina kaip ir pirkau :shock: aisku ekplotuojant teko i ja ideti litu, bet ivertinus, kad uz ja gavau pradine pirkimo kaina, traktuociau ekplotacines islaidas kaip nusidevejima ar nuvertejima. bet cia gi normalu - kiekviena eksplotuojama prasosi atitinkamu islaidu. veliau taip pat po 1.5 metu pardavinejau AR 145 jtd. su sita ilgiau uztruko, bet per daug nesiplesiau parduodamas. idejau tik i viena portala skelbima ir viskas. lyg po 2 men., man paciam netiketai ja nupirko. jau galvojau ramiai vazinet toliau. bet pasiule kiek didesne nei tuo metu rinkos kaina ir atidaviau. pardarviau kiek pigiau, nei pirkau, bet eksplotuojant turejau visikai minimalias islaidas, nes labai tvarkinga pasitaike. paskutine pardaviau 147 TS. irgi per daug nesiuliau visur kur imanoma. kabojo tik vienam portale. per 1.5 men. isejo.. pirkau salyginai nebrangiai. sutvarkes nedideli defekta pavyko parduot kaip labai tvarkinga (taip ir buvo) ir didesne suma, nei pirkau. siuo atveju isejo "tas ant to". na gal realizacijai aisku padejo tai, kad ne lavonus pardvinejau, ko dabar rinkoje pilna. siuo metu lybros neturiu jokio noro parvadinet. juo labiau, kad jau taip sekmingai nepasisektu parduot ir uz tuos pinigus tokio stovio niekur nerasiu. gal kada ateity ir keisiu dabartine Lybra, bet manau tik i geresniu metu kita Lybra.. jei bus poreikis. nors greiciausiai artimiausias dominantis modelis yra AR 159. po keliu metu jau bus pilnai prieinama kaina.

ps sutikciau su Raimondu, kad lancia pries pat 2000 m sustojo su savo bombom ir nieko ispudingo nesukure. Lybra ar thesis yra siauram ratui zmoniu, bet ir tai tik kaip ramus, seimininis variantas. bet savaitgalinio ar pasikrapstymo garaze nieko nepadare. gal fiat koncernas dejo visas pastangas i alfas, nes tuo metu jos buvo ant bangos (po 156 isleidimo, kuri isgelbejo alfa nuo bankroto) ir mete pajegas ten. juk 2000 atnaujino 156 paleisdami SW versija, iseme 145/146 is rinkos, pasiulydami 147. tai tuo metu buvo tikrai patrauklus variantai, juo labiau su gan placia varikliu gama ir GTA versijomis. greitai ir GT paleido, atnaujino 156 ir 166 faceliftines.. atsirado brera, 159.. o ka tuo metu lancia?? kazkaip nykuma lyginant... del to ir sunku gan mazoj saly ispletot nediduka lancia kluba. reik tiketis, kad jis bent nemazes ir skleis italiska dvasia toliau ;)

beje, jei kam idomu alfa romeo klubo racing komanda vakar vykusiose 4 val. lenktynese uzeme pirma viena bendroje iskaitoje =D> :D
http://www.alfaracing.lt/lenktynes-05-30/

Fiat Bravo 1.4 tjet '08

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Bir 01 00:24 
Atsijungęs
Valdybos narys
Vartotojo avataras

Kaip jau kiti kolegos minėjo, aš čia dėl informacijos ir susipažinti su naujais žmonėmis, draugais ar pan. :) Ir žinoma kad brolis čia 8-[

Delta man antroji po antruko golfo ir nei vienai nei kitai markiai negaliu pareikšti jokių priekaištų(na tik kad antrukas truputį supuvo :mrgreen: )

Per trumpa Deltos laikotarpį turėjau atvejį kai maximos aikštelėj stovint, laukiant nepastebėtai priėjo žmogus(40-50m.) perskaitė ant ženkliuko "Lancia" ir su šypsena ar nuostaba nuėjo savais keliais. Taip kad Lancios dar stebina ir kelia susidomėjimą žmonėms - nemanau, kad klubas/forumas daugiau nesiplės, atvirkščiai jis dar pakankamai jaunas ir viskas prieš akį.

Lancia Delta 1,9TD 98m.
Lancia Delta 1,6 HPE 97m.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Bir 06 18:38 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

pasisakysiu ir as........:) as cia del to,kad sergu nepagydoma liga...........LANCIA..............deja vaistu ir skiepu nuo tos ligos nera... :( zmona jau susitaike.........nes tai virusine liga ir plinta zaibiskai..................................

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Bir 07 09:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Rimas rašė:
pasisakysiu ir as........:) as cia del to,kad sergu nepagydoma liga...........LANCIA..............deja vaistu ir skiepu nuo tos ligos nera... :( zmona jau susitaike.........nes tai virusine liga ir plinta zaibiskai..................................
galiu pritart sita liga ir man ziauriai prie sirdies.Per savo trumpa gyvenima esu turejes nemaziau desim automobiliu ilgesniam laikui o isbandes didziaja dali lietuvoje esanciu modeliu tai lancia sukelia daugiausia emociju ir gerai ,kad teigemu zymiai daugiau negu neigemu [-o< .Neveltui visas pasaulis zino ,italiskos masinos turi siela, ir jie teisus nes nemanau ,kad metalo kruva galima butu taip zavetis.O klubas nes nervuoja kai niekas nesupranta ka as matau savo kappoj.Svarbiausia priezastis yra BENDRAMINCIAI !!!!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Bir 11 12:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Na net nezinau ka cia ir bepridurt po Stasiaus monologo =D> =D> =D> Visa tiesa iskart eme ir ispasakojo :mrgreen: Italiska auto musu seimoje atsirado del kokybes, rinkos kainos ir privalumu gausybes santykio. Reikejo universalaus auto: taupaus, gana greito, talpaus, su elementariais privalumais ir kas svarbu uz padoria rinkos kaina. To negalejome rasti tarp vokieciu, japonu ir t.t. Taip ir susipazinome su alfa romeo, po to lancia. Jokios dideles aistros ar meiles nejauciame siems automobiliams, labiau nugali sveikas protas. Padori auto pirkimo kaina, vidutines eksploatacines islaidos, pakankamai galios, ekonomiskumas, garso aparatura, kiti privalumai. Viskas ko reikia kasdieniniam vaziavimui joje randame, tuo ir patenkinti. O forumas ar klubas - manau kiekvienam pirmiausiai informacijos apsikeitimo vieta ir saltinis. Kaip bebutu italai vistiek yra specifiniai automobiliai. Po to (jei klubas tikrai informativus, bendraujantis ir ieskantis nauju galimybiu) aisku bendravimas, naujos pazintys, meetai ir t.t. Sis klubas dar visai jaunas ir gan pasyvus sakyciau, aisku jam sunku prilygti tokiam senbuviui kaip alfaromeo klubas, taciau vis del to linkime sekmes ir jam beaugant ir tobulejant!

Now:
Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTD 02' 110KW

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Bir 30 06:22 
Atsijungęs

1

Paskutinį kartą redagavo gargamelis 2011 Lie 24 18:43. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 Sau 24 23:07 
Atsijungęs

sveiki esu naujokas,seip esu japonisku auto megejas, bet ieskodamas dyzeliuko pamaciau lancia Delta 96m. patiko nuvazevau paziureti isimylejau iskart :lol: labai faina masina tikrai patinka, cia esu del to informacijos apie atomobili ,niekada neturejau italisko automobilio bet nauja praktika pravers, taipogi idomu tureti bendraminciu, susipazinti su naujais zmonemis :wink: tikiuosi darot mytus vilniuje su mielu noru prisijunksiu jei primsit :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 Sau 24 23:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

musu durys atvertos visiems kas i jas beldzia :) taigi sveikinam prisijungus =D>

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 Sau 25 09:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

swiftas rašė:
sveiki esu naujokas,seip esu japonisku auto megejas, bet ieskodamas dyzeliuko pamaciau LANCIA Delta 96m. patiko nuvazevau paziureti isimylejau iskart :lol: labai faina masina tikrai patinka, cia esu del to informacijos apie atomobili ,niekada neturejau italisko automobilio bet nauja praktika pravers, taipogi idomu tureti bendraminciu, susipazinti su naujais zmonemis :wink: tikiuosi darot mytus vilniuje su mielu noru prisijunksiu jei primsit :wink:

sek susitikimu skiltis, daromi kas antra pirmadieni prisijungiant prie fiat klubieciu,atvaziuok nepasididziaves ir manau liksi nenusivyles :) atsiprasau uz ne i tema posta,toliau bendraujam temos klausimu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 Bal 25 20:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

O mano Lancia istorija prasidėjo nuo draugo taip pat užsiregistravusęs šiame forume nicku Indriunas (buvęs Takeris :)) Nes tuo metu jis interneto ryšio neturėjo tai mano nicku rašinėdavo valdyba poto pakeitė :) Jis turėjo Delta 2007 metais tada ir aš susidomėjau Lancia modeliu. Pats kaip ir dauguma pradžioje vairavau antruką Golfiuką net GTI Turėjau :) Tai vat vaidas apvertė Lancia.. Skaudu, bet ištvėrėm po to įsigijo vėl Delta tik 2.0 102kW mane žavėjo greitis :) Bet aš tuo metu krizės nejaučiau įsigijau 206 pežo GTI :) Teko atsisakyt po darbo netekimo. Tada ir įsigyjau Dedra, bet ir pardaviau o šiuo metu vairuoju Delta alexo kaip jau žinot planuoju dėti dujas ir su ja važinėtis. Nors kuo labiau tuo noriu Kappos ;) Visą laiką domėjau si Lancia ir praktiškai kiekvieną dieną skelbimus žiūriu ieškau gerų variantų ką nupirkt ne tik lietuvoje bet ir užsienio puslapiuose :) O man forumas reikalingas informacijai ir šiaip bendravimui naujų pažinčių susiradimui :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 Bal 25 20:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Takeris rašė:
O mano LANCIA istorija prasidėjo nuo draugo taip pat užsiregistravusęs šiame forume nicku Indriunas (buvęs Takeris :)) Nes tuo metu jis interneto ryšio neturėjo tai mano nicku rašinėdavo valdyba poto pakeitė :) Jis turėjo Delta 2007 metais tada ir aš susidomėjau LANCIA modeliu. Pats kaip ir dauguma pradžioje vairavau antruką Golfiuką net GTI Turėjau :) Tai vat vaidas apvertė LANCIA.. Skaudu, bet ištvėrėm po to įsigijo vėl Delta tik 2.0 102kW mane žavėjo greitis :) Bet aš tuo metu krizės nejaučiau įsigijau 206 pežo GTI :) Teko atsisakyt po darbo netekimo. Tada ir įsigyjau Dedra, bet ir pardaviau o šiuo metu vairuoju Delta alexo kaip jau žinot planuoju dėti dujas ir su ja važinėtis. Nors kuo labiau tuo noriu Kappos ;) Visą laiką domėjau si LANCIA ir praktiškai kiekvieną dieną skelbimus žiūriu ieškau gerų variantų ką nupirkt ne tik lietuvoje bet ir užsienio puslapiuose :) O man forumas reikalingas informacijai ir šiaip bendravimui naujų pažinčių susiradimui :)

jei vilniuje esi uzsuk prie savanoriu rimi 2dieni 26d. 19h antram aukste aiskteleje :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 Bal 26 13:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

As turbut nieko nenustebinsiu sakydamas, kad cia atejau noredamas gauti informacijos apie Kappa ir seip apie visas Lancia's. Patinka man mano Kappa, aisku truksta investiciju i ja ir pan. Todel ziuriu, skaitau, domiuosi kaip tvarkyt, kur tvarkyt ir panasiai. Apskritai kaip apie automobili Lancia Kappa, galiu pasakyt, kad tai tikrai uzkreciamas dalykas, man Lancia pirma masina, tai daug kas pasakytu, kad pradet vazinet su maza reiktu, bet dabar kai Kappa turiu, tai nieko ir nereik :D Dar idomus dalykas apie Lancia, cia pries pora metu, prieina zmones ir klausineja kaip eksplotacija, kaip automobilis ir pan. Tai net idomiai pasijutau vairuodamas toki ekskliuzyva. Kavo Kappa keisciau tik i Kappa coupe :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume